reklama youtube piosenka 2016

reklama youtube piosenka 2016

W „Wydajne Strefa nierównowagi” … z „ręki na termostat”

Ponieważ jest to wyzwanie adaptacyjne twarz, będzie z konieczności być przy swoich ludzi poza ich strefę komfortu. Ale jak dużo „ciepła” należy utworzyć dla nich? Odpowiedź autorów: jak oni mogą wziąć! Chcesz, aby przyciągnąć ich uwagę i zachować zmiany w ruchu do przodu bez powodowania ich całkowicie oprzeć.kolkidostyropianu.pl – podkładki pod zbrojenie Z żywym obserwacji adaptacyjny lidera utrzymuje regulację „termostat” (stosując większą presję na zmianę lub cofając się tymczasowo) na tyle, jak rozwija się proces. To na pewno musi być tam, gdzie przywództwo staje się sztuką.

„Authorizers”

Wszyscy mamy authorizers. Są to ktoś, kto daje nam władzę (formalne lub nieformalne) prowadzić. Twój szef jest oczywisty. Ona daje swój opis stanowiska i decyduje, czy interweniować, gdy czuje, że masz już poza mandatem. Twój personel, ich gotowość do reagowania na swoim przywództwem są authorizers też. Grupa opornych pracowników naprawdę może ograniczyć swój wpływ, aby to zrobić.

reklama youtube piosenka 2016

Jeśli zdecydujesz się wykonywać adaptacyjnego przywództwa i nie są umieszczone na poziomie wykonawczym, tutaj są trzy rzeczy, które trzeba pamiętać o authorizers:

Ważnym powodem ludzie oprzeć swój impuls do zmian w ich zachowaniu, procedur, sposobów myślenia, itp, jest to, że czują lojalności do niektórych swoich authorizers. Na przykład, odporne zespół sprzedaży może czuć zobowiązania wobec własnej Wiceprezesa kto jest rekordem w przeciwnych ruchomych względem geograficznym do organizacji linii produktów.

Ile szerokości trzeba interweniować jest pod silnym wpływem swoich authorizers nad tobą. Będąc liderem adaptacyjne oznacza przesuwając krawędź swojej władzy i ryzykować, a następnie prosząc o przebaczenie (vs. zgodą) później.

Oprócz tego, adaptacyjne przywództwo jest o oczekiwaniach wyzwaniem Ludowej i poziom komfortu.
Artykuł dzięki: dobryalkomat