reklama na samochodzie

reklama na samochodzie Dobre dane finansowe zostały błędnie utożsamiane z dobrego biznesu. Dwa wzorzyste tak ściśle, że różnica może być trudny do zauważenia. Hipermarket-Dynamics Defies Zarządzanie przez Instytucje finansowe

Dzisiejszy krajobraz technologiczny nie jest już tak stabilne i przewidywalne. Te dane demograficzne są również nic podobnego tych charakterystycznych dla ostatnich 50 lat. Cały krajobraz jest w stałym i przyspieszenie zmian. W tym nowym świecie, jest obecnie niezbędne, aby zobaczyć firmy za to, co naprawdę jest, i uznać, że sprawozdanie finansowe jest jedynie karta raport za jaki firma działa. To jest ich tylko związek. Biznes nie jest ciężki, to jest bardziej jak życia. Firma jest skomplikowana sieć rozmów i relacji społecznych. Spośród nich pochodzi ciągłe przypływy i odpływy menażerii produktów i usług, które są opracowywane, tworzone, przekazywane, dostarczane i obsługiwane przez firm będących dostawcami dla swoich klientów.

W tym hiper-dynamicznym rynku, jest znacznie mniej ważne, co firma myśli robią jak, dlaczego, dla kogo i za co doskonalenie klienta i samego świata. Rozmowy i relacje są cechy innego dynamiczny niż maszyna. Są one charakterystyczne dla ludzi, ludzi żywych. Są to organiczne w swej natury i wymagają procesy organiczne i organizacje znosić. Ludzie są duszą firmy. Kapitał ludzki wytwarza wartość wszystkich pozostałych kapitałów. Słyszałem CEO firmie związanych z energią zrobić to bardzo ciekawe stwierdzenie. „Gdy weźmiemy pod uwagę ludzkie relacje jako krytyczny w moim przedsiębiorstwie, mamy walkę jako materiał naszych” aktywów „, jak pokazano na nasze wyniki finansowe stanowią $ BB, podczas gdy nasi ludzie” aktywa „. Nawet jak koszty stanowią jedynie $ mm. Wydaje się, że większe wartości są najważniejsze.

Wracamy do uznania, że ??prawdziwą wartość materialną „aktywa” jest całkowicie zależny od wydajności ludzi, a to prowadzi nas do sobie sprawę, że ludzie „aktywa” ma większe znaczenie dla funkcjonowania przedsiębiorstw, co powoduje, że materiał aktywów jako cenne, lub potencjalnie wartości mniej. „co?” Gwarantuję aktywa „, które” kapitał „, cenisz najbardziej, jeśli myślisz, że jak człowiek finansowego, będziesz odpowiadać nieprawidłowo.Jeśli myślisz podobnie jak tradycyjna przedsiębiorca, będziesz ryzykować ten sam błąd. Rozważmy myśleć bardziej jak Peter Drucker. Wtedy można zacząć stawiać więcej energii i inwestycji w rzeczy, które produkują swój największy zwrot z inwestycji. te oczywiście są twoi ludzie, wasza ludzka Capital, a jeśli jesteś jak większość dzisiejszych menedżerów, jesteś na dobrej wyposażone zrobić wiele, by poprawić. jest to czas, aby uzyskać pomoc dla swojej organizacji. nie chciałbym czekać. i może nawet wywołać PEO.

CJ jest założycielem Instytutu Przedsiębiorczości niematerialne-Driven. Jest członkiem-założycielem Administaff, Inc. Biznesu Developement Advisory Board.

On jest zabawny i praktyczny mówcą. Poszukaj najnowszej książce CJ, The Squaredime Letters być wydany latem 2008 roku.

Artykuł dzięki: jakie ubezpieczenie samochodu