reklama mcdonald’s 2016

reklama mcdonald's 2016

Ładującego bezpośrednie Marketer – Użyj Regułę 20-20-60 Dla większości klientów i najlepiej pieniężne

Ten artykuł wyjaśni niepowtarzalny tajemnicy na temat sprzedaży, i jak można wykorzystać niezwykłą formułę, aby znacznie zwiększyć sprzedaż. Kopia reklamy to tylko niewielka część całej układanki do obrotu produktu lub usługi. Wielu przedsiębiorców uważa, że ??jeśli mają świetny pomysł, można je łatwo rozmawiać swój rynek na dokonanie zakupu poprzez reklamę. To nie może być dalsze od prawdy.

Zamiast tworzyć produkt, który naszym zdaniem każdy potrzebuje, należy dowiedzieć się, co trzeba, a następnie podać go do nich. Magiczna formuła sukcesu jest następujący:

20-20-60: Gdzie sprzedaży pochodzi od 20% copywriting, 20% jest sama oferta, a 60% jest lista jesteś obrotu na. Jeśli jesteś publiczność nie chce tego, co masz do sprzedania, a nie ilość marketingu na świecie będzie dokonać sprzedaży.

Największy sekret tworzenia trwałego kwotę pieniędzy w biznesie jest stworzenie potężnego listę klientów nabywających, zapytać ich, co chcą, i dostarczyć go do nich na srebrnej tacy. Tylko 40% całej sprzedaży jest marketing i sam produkt. Najważniejszą rzeczą w równaniu jest zdecydowanie publiczność.

Jeśli e głodny publiczności, nie musisz być najlepszy copywriter w świecie. Możesz również nie mieć najlepszy produkt na świecie. Z drugiej strony, jeśli masz najlepszy copywriting oraz produkt na świecie, ale twój rynek ma dla swojego produktu, to nigdy nie będzie sprzedawać niklu. Rozwijaj swoją działalność wokół elastycznego idei, że klienci będą dyktować swój kierunek, a nie ty. Nie trzeba mieć wszystkie odpowiedzi i będzie można sprzedać tonę produktu.

Joshua Black jest infopreneur on-line, konsultant marketingu, pisarz i pedagog poświęcona pomagając ładującego właściciel małego biznesu sukces.

Artykuł dzięki: ubezpieczenia auto